d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Lektire , Knjige > X)
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 8 2008 03:33pm
eto vidio da bi mogli otvorit novi topic o knjigama koje smo dosada procitali etc da nespamamo ostale topice ,
e pa ovako , ja nisam puno knjiga procitao posto nevolim bas citat , vise volim pogledat film .
a ono najjbolja knjiga kojusam procitao je Divlji konj , dojmila me se knjiga
aj da cujem kakve vi vrste volite najjvise citat , i koja vam je najjdraza knjiga i to ..

e: objasnite malo zasto vas se dojmila knjiga koju ste procitali

This post was edited by Usc_abaddon on Dec 8 2008 03:36pm
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Dec 8 2008 03:34pm
Koko u parizu je najjaci
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Dec 8 2008 03:34pm
aaaaaaaaaa sory nemogu se sitit koja mi je bila dobra sad.gif

vuk i 7 patuljaka!!
Member
Posts: 4,885
Joined: Nov 4 2008
Gold: 10.00
Dec 8 2008 03:34pm
segrt hlapic OWNZ
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 8 2008 03:38pm
pffff..... evo zadnja koju sam procito.... kak se zove...... da... Mor... sumski lik neki, upravitelj sume... zaljubi se, popizdi, pocne vadit utrobe pasa, unistavat nasade, vadit prozore novom uprvitelju... onak, solidno, vise mi se svidjaju stripovi neg knjige, knjie imaju malo slika sad.gif
aj postam sta mislim o malom princu kad ga procitam, sad cu ovaj il iduci vikend...

/e: sta si placo naslov bzvz? huh.gif

This post was edited by miso8 on Dec 8 2008 03:38pm
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 8 2008 03:38pm
Nisam citao , al sam gledao film po knjizi : Spirited Away,
za one koji ga nisu pogledali neka pogledaju , ako im se nesvidi ja im dajem 10 fgs ^^
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Dec 8 2008 03:40pm
Quote (OnlyInMemories @ Mon, Dec 8 2008, 09:38pm)
Nisam citao , al sam gledao film po knjizi : Spirited Away,
za one koji ga nisu pogledali neka pogledaju , ako im se nesvidi ja im dajem 10 fgs ^^


evo taman pogledao


sranjeee mi je nesvidja mi se
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 8 2008 03:41pm
Quote (Brane @ Mon, Dec 8 2008, 09:40pm)
evo taman pogledao


sranjeee mi je nesvidja mi se


nije smijesno ..
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 8 2008 03:42pm
Quote (OnlyInMemories @ Mon, Dec 8 2008, 10:38pm)
Nisam citao , al sam gledao film po knjizi : Spirited Away,
za one koji ga nisu pogledali neka pogledaju , ako im se nesvidi ja im dajem 10 fgs ^^


o cem se radi? neda mi se googlat...
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 8 2008 03:44pm
Hmm , jedan od najgradivanijih animea , ja sam mislio da je smece i glupost , al kad sam ga pogledao bio sam odusevljen,
Ako se ikome svidio Final Fantasy ovo ce ga oduseviti biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll