Quote (Usc_abaddon @ Thu, 4 Dec 2008, 22:44)
upravo tako , nemoj ni postat ako ces omalovazavat ljude , da niko ne posta u ovaj sub, umro bi kao i ti
yy pametan si.
ja sam to isto tija postat,ali bi onda opet bilo da ja svima uvik serem.
Podrzavam nua u potpunosti.