Quote (eddy_hc @ Wed, Nov 26 2008, 12:25pm)
06 user,a nezna di se topic prijavljuje
http://i37.tinypic.com/a17ll2.gif
nerazumin zašto bi to triba znat. do sad nikad nisan prijavljiva nikog. osim jednom za scammer accuzation.
oče me njaguar banat jer to neznan napamet ^^