d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Na Poslu... Dosada... > Zabavite Me^^
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,235
Joined: Dec 12 2006
Gold: 20.00
Nov 25 2008 04:03pm
Radim neku polunocnu smjenu i crkavam od dosade, dajte neki vic il slicno da vrijeme brze proleti

tongue.gif
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Nov 25 2008 04:20pm
stavi si prst u supak i drkaj : D
Member
Posts: 1,235
Joined: Dec 12 2006
Gold: 20.00
Nov 25 2008 04:28pm
Quote (Cheso @ Tue, 25 Nov 2008, 23:20)
stavi si prst u supak i drkaj : D


probo, ali ljudi me cudno gledaju...

a i prst mi smrdi sad.gif
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 25 2008 04:41pm
Quote (cro_dominik @ Tue, Nov 25 2008, 10:03pm)
Radim neku polunocnu smjenu i crkavam od dosade



join the club

ja jos 20 min pa doma tongue.gif

mislio sam da je internet nepresušiv izvor informacija i zabave ali višegodišnjim surfanjem te ubijanjem vremena na poslu sam se uvjerio u suprotno.

zaključak : internet je dosadan ko kurac!

edit:

Idu dva momka livadom dugom 20 km nigdje živa roba, samo zelenilo i trava. I idu oni njivom i naiđu na govno. Stanu oni i zapitaju se okle govno na livadi dugoj 20 km, sve samo zelenilo nigdje zivotinje, nigdje čovjeka. Nastave oni pješačit, kad naiđu na neku staru babu kako se gega. I pitaju oni nju
"Oprostite gospođo, znate li vi okle ono govno na livadi, mi razmišljamo o tome ima 2 sata i još nam nije jasno..."
odgovori baba:
"E moj sinko, prije mnogo stoljeća bili princ i princeza. Princ je bio iz imućne obitelji, dok je princeza bila obična radnica. Voljeli su se jako, ali roditelji im nisu dopuštali da budu zajedno. Sakrivali su se od sviju jer nisu mogli izdržat taj pritisak. Jednoga dana napadne ih razbojnik i princ u tom sukobu nastrada......"
Odgovore oni :
"Ma dobro bona baba, znaš li ti okle govno na livadi?"
Kaze baba:
"A, ma to se neko posro..."

smile.gif

This post was edited by The_Outsider on Nov 25 2008 04:45pm
Member
Posts: 1,235
Joined: Dec 12 2006
Gold: 20.00
Nov 25 2008 04:44pm
Quote (The_Outsider @ Tue, 25 Nov 2008, 23:41)
join the club

ja jos 20 min pa doma tongue.gif

mislio sam da je internet nepresušiv izvor informacija i zabave ali višegodišnjim surfanjem te ubijanjem vremena na poslu sam se uvjerio u suprotno.


Lako tebi, aj jos sat i 20, sutra radim istu mrtvu smjenu, necu ni misliti kaj cu kad dobim punu nocnu...
Mozda bi PSP bio dobro rijesenje dry.gif

Di radis?
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 25 2008 04:45pm
Hypo banka^^
Member
Posts: 1,235
Joined: Dec 12 2006
Gold: 20.00
Nov 25 2008 04:46pm
Quote (The_Outsider @ Tue, 25 Nov 2008, 23:45)
Hypo banka^^


uff, kaj primate klijentelu do ponoci?
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 25 2008 04:48pm
ne ne.. ja sam komercijala.. ima tu kongresni centar i to pa se radi u 2 smjene sad.gif ^^
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 25 2008 04:53pm
5 do 00.00

palim doma


gn8 all smile.gif smile.gif smile.gif
Member
Posts: 1,235
Joined: Dec 12 2006
Gold: 20.00
Nov 25 2008 05:02pm
Quote (The_Outsider @ Tue, 25 Nov 2008, 23:53)
5 do 00.00

palim doma


gn8 all smile.gif smile.gif smile.gif


laku noc...
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll