Quote (Usc_abaddon @ Mon, 24 Nov 2008, 20:48)
jebote neidemi u glavu zasto svi rade magiciane trosite fgz na neki ultimate heal ili dmg charm kasnije a mozete recimo uzet nekog melle chara i kupit mu neki imbda dagger ili axe i lvlas ko stoka .. bar dook si malo manji lvl ^^
s melee charmom morash jako puno vremena igrat..
s magicinom u 3-5 hita ubijam trenutno na 75. lvl-u. ostalo npr citam nest ili gledam tv dok se reg.
s magicinom mozes 99% wellova rjesavat.
gozu meele je 10x skuplji.
ak mislis ikad doc do alkemicara on ne moze koristit ni jedan weapon.
ima jos toga neda mi se..
to govorim iz iskustva jer sam napravio 20 mqs s meelejem.
Quote (m4tej @ Mon, 24 Nov 2008, 20:51)
a ako ja ne namjeravam trosit fg na LS nego samo skupljat eq i prodavat je?
to nisi razmisljo ^^
a magician mi je predrag lik posto nema amazonke (ima rogue al nema ni koplja ni bowa tako da...

)
neces daleko stic.
e da i nadam se da znate da NE MORATE klikat! al za to ce te morat procitat stickije
This post was edited by sid_hr on Nov 24 2008 12:58pm