Quote (Legna @ Tue, 18 Nov 2008, 13:58)
Rip, neka nikada nebude zaboravljeno..
malo je ljudi danas koji se toga sjete
danas velicaj Hrvatstvo i bit ces proglasen ubojicom, sjecam se kada je gorilo pod guzicom pa su se i danasnji najveci komunjare derali Za Dom Spremni.. zalosno je kako se sve brzo zaboravilo...
a nasi heroji su po sudnicama ili umiru od bjede.. jebem ja mater takvoj nezahvalnoj drzavi.. nismo se za to borili..
Bog i Hrvati!