d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Eo Ga! > Sta Mislite O Narodnjacima?
12310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Nov 8 2008 04:57am
Ja ih recimo volim! sviram ih za pare i zato ih volim>! i mogu reci da se da lipo zivit! sad ti budi pametan!
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 8 2008 05:03am
znaš šta!!! morat ču te likvidirat. mrzim narodnjake. mrzim one koji slušaju narodnjake.
premda opet one koji to sviraju baš i ne mrzim. nego vidim da ljudi uzimaju lovu onima koji nemaju baš puno u glavi. tako da to nije loš posao.
tako da te ipak neču likvidirat. ali budeš li to svirao tu u mome mistu morat ču ti bacit bombu....
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Nov 8 2008 05:06am
mrzim ih jer smatram da kvare danasnju mladez i iz nekih nacionalnih razloga, al znam otic van na njih, sve ovisi o raspolozenju tongue.gif

dobro ih je slusat kad dusa zaboli biggrin.gif

E: volis ti ove provokativne teme a? haha sace rasprave krenut.. tongue.gif

This post was edited by Legna on Nov 8 2008 05:07am
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Nov 8 2008 05:08am
ma ne budi lud! samo s opustis zgrabis casu i apala! jedini je problem sta malo vodis muku s mamurlukom! E TO ME UBIJA! e da nisi tako lepa da od tebe lepse ima,ne bi ljubav bila slepa od suza u ocima>!!!!! hahahahah! ma...neman reci!
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 8 2008 05:18am
ev več san počeja škrgutat zubima, čim si otvorija temu. ta glazba je uvrida za inteligenciju svakog prosječnog čovika. grrrr.
mogu ja cicat alkohol i bez da slušan kretenarije. i jednako san mamuran dan poslje, jedino. ako je na toku oni šta daje na hrastovu bačvu,
jack daniels, onda nema mamurluka. ne razumin šta ču slušat rime tipa: ona me ostavila, s drugim se na kurac nabila; otišo si ostavio dete, suzama sam lepila tapete. ma bejzbol palicu, a ako nema onda komad suka pa udriiiiiiiii........
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Nov 8 2008 05:28am
ah...taj zivot! definitivno stihovi ne bi trebali predstavljat problem(aj prevedi bilo koju pjesmu od Bitlza ili rolinstonsa ili koga god pa promisli malo o rjecima tih bendova pa ces past na guzicu)! svima se desi ali vjeruj mi svakom zdravorazumnom muzicaru nardnjaci predstavljaju malo veci zalogaj nego sta se misli! malo je to teze ODSVIRAT nego sto se misli vjeruj mi! sve to izgleda banalno ili zvuci kao los MIDI file ali ono....aj uzmi pa osviraj! iako ako ti nitko nece stvarno gurat Starcevica u dzep nemoj se ni trudit! JOS SAM PREPIJAN CIM OVO PISEM...GARANT CU POZALIT
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 8 2008 05:52am
eo bavim se glazbom od osnovne skole...
i mogu rec da nemam za kruh radje bi krepo nego se upustio u sviranje narodnjaka na svadbama i slicno gdje se jedino da dić neka lova kod nas tongue.gif


sta se tice slusanja, ko voli nek izvoli... sto dalje od mene to bolje

Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Nov 8 2008 06:11am
narodnjaci for life , di izadjes narodnjaci
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Nov 8 2008 06:38am
ne volim ih ...
od tekstova do glazbe...
Member
Posts: 885
Joined: Apr 27 2008
Gold: 1,342.20
Nov 8 2008 06:40am
ne podnosim.
Go Back To Hrvatski Topic List
12310Next
Add Reply New Topic New Poll