d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Zamisli Lika > Preludo
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 4 2008 02:35pm
Posalje meni neki likson poruku da ce mi dat 50 fgs za low eni. I kazem ja njemu gn, udje on, dogovorimo mi spirit i eni za 30 fg. No fora je u tom sto lik ima jedan gold. I pitam ja njega, kak ces platit? On kaze, da ima prijatelja. Mos mislit. Pitam ja njega da pozovem mediatora? On kaze ne. Onda ja njemu, reci mi ime prijatelja i ja cu ti vjerovat. Onda on kaze da je negdje i da nemoze primat poruke il tak nest. Onda sam izaso. Inace stvari nisu skupe ni nist, al zasto bi osto bez njih ako ne moram.

Koji scamer omfg.
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 4 2008 02:39pm
da da , cim nezeli mediatora = scammer
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 4 2008 02:42pm
Ma da je on imo golda da pokrije to sto trazi ne bi ni trazio mediatora. A jos je govorio da mu frend ima 1k golda i da samo kazem koliko zelim banana.gif

Ak likson ne trazi odredjenu cijenu za robu, to mi sve govori
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 4 2008 02:48pm
trebo si mu rec da on prvi posalje pa da vidis biggrin.gif , pa ti njega skamas kad je pglu biggrin.gif
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 4 2008 03:16pm
I jesam, reko je da ja prvi dam jer imam manje postova rofl.gif
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Nov 4 2008 03:27pm
Quote (Kennoth @ Tue, Nov 4 2008, 10:16pm)
I jesam, reko je da ja prvi dam jer imam manje postova rofl.gif


nov si ,bices meta scammerima, nedaj se bez mediatora, nisu samo postovi bitni, gledaj i join date i fga kolko ima
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Nov 4 2008 03:31pm
Quote (Kennoth @ Tue, Nov 4 2008, 08:35pm)
Posalje meni neki likson poruku da ce mi dat 50 fgs za low eni. I kazem ja njemu gn, udje on, dogovorimo mi spirit i eni za 30 fg. No fora je u tom sto lik ima jedan gold. I pitam ja njega, kak ces platit? On kaze, da ima prijatelja. Mos mislit. Pitam ja njega da pozovem mediatora? On kaze ne. Onda ja njemu, reci  mi ime prijatelja i ja cu ti vjerovat. Onda on kaze da je negdje i da nemoze primat poruke il tak nest. Onda sam izaso. Inace stvari nisu skupe ni nist, al zasto bi osto bez njih ako ne moram.

Koji scamer omfg.


kako ja obozavan takve! treba im haknit account ili nesto smijesno! pa nek se srami samo takvi se najcesce ne srame! STA UCINIT! Svaka cast da nisi nasjeo...
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Nov 4 2008 04:57pm
ofc da je tia uscamat biggrin.gif
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Nov 4 2008 05:47pm
Jel ovo izmiĆĄljena topla voda ?
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Nov 4 2008 06:01pm
ne nego jedina krema protiv bora koja je ucinkovita!
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll