Quote (cppjole @ Sun, 19 Oct 2008, 17:41)
lol kad ti je ib 14-14k nitijedan bot ne prezivljava.... bez obzira na chicken

Quote (cppjole @ Sun, 19 Oct 2008, 18:08)
to znaci da obicno vidis noobare koji niti ubit neznaju
vouch.
kad se ib nalazi na njemu već kad ti hostilas veoma su male šanse da će preživit.
sve ovisi o triggerima koje ti imaš, a koje on.