d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sta Kazete Na Hrv Guild > Yeah
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Oct 10 2008 07:57am
sta kazete da napravin jedan hrv guild... trose mi se fgsi pa eto..... ima li kakvih prijedloga

ajde barba prisla

pisi !!!



/btw prisla bi bija co owner i odluciva bi o svemu kao i ja.... a ja cu financirat

This post was edited by cppjole on Oct 10 2008 07:58am
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 10 2008 08:01am
super je ideja za cro guild smile.gif
koliko bi te to koštalo?
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Oct 10 2008 08:17am
Znan ja di ces potrosit ako ti se trosi.
Taman mi fali griffon, mara i bk pa uvali !

Pravi guild samo smisli neko normalno ime
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Oct 10 2008 08:35am
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Fri, Oct 10 2008, 02:01pm)
super je ideja za cro guild smile.gif
koliko bi te to koštalo?


2500 ti je otvaranje gilda , i ofc volio bih biti u njemu tongue.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 10 2008 09:04am
ja isto, ako ćeš otvorit smile.gif
hoće li to biti prvi hrvatski guild?
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Oct 10 2008 09:22am
FINA IDEJA...ko god zeli bit u njemu nek ti donira kredit koji ces ti polozit i to je sva filozofija...i naravno svi moraju bit vjerodostojni a ne lopovi i ubice i sakati i gremlini itd itd!!!
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 10 2008 10:04am
Quote (cppjole @ Fri, 10 Oct 2008, 15:57)
sta kazete da napravin jedan hrv guild... trose mi se fgsi pa eto..... ima li kakvih prijedloga

ajde barba prisla

pisi !!!



/btw prisla bi bija co owner i odluciva bi o svemu kao i ja.... a ja cu financirat


sad nemam nekog posebnog prijedloga al evo starog topica di sam to predlaga pa sinjaj koje ime ukoliko ti se svidi: http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=15964724&f=46&st=0

ja sam za guild, al stvarno puno dođe pa dobro razmisli

ovdje imaš više informacija: http://forums.d2jsp.org/index.php?act=guild&a=9

This post was edited by nugard on Oct 10 2008 10:05am
Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.00
Oct 10 2008 11:13am
Ja kao bosanac ne bi mogao uletit tu ? lmk ^^
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Oct 10 2008 11:23am
Quote (Goddus @ Fri, 10 Oct 2008, 19:13)
Ja kao bosanac ne bi mogao uletit tu ? lmk ^^


opet si ili srbin/hrvat/musliman biggrin.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Oct 10 2008 11:56am
o dadadadadada moze moze =)))
zvuci pre imba...
ime guilda samo treba smislit a ne da bude guild: Croatia il tako nesto bzvz
sleep.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll