Quote (cppjole @ Fri, 10 Oct 2008, 15:57)
sta kazete da napravin jedan hrv guild... trose mi se fgsi pa eto..... ima li kakvih prijedloga
ajde barba prisla
pisi !!!
/btw prisla bi bija co owner i odluciva bi o svemu kao i ja.... a ja cu financirat
sad nemam nekog posebnog prijedloga al evo starog topica di sam to predlaga pa sinjaj koje ime ukoliko ti se svidi:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=15964724&f=46&st=0ja sam za guild, al stvarno puno dođe pa dobro razmisli
ovdje imaš više informacija:
http://forums.d2jsp.org/index.php?act=guild&a=9 This post was edited by nugard on Oct 10 2008 10:05am