d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Da Sam Ja Izbornik!
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Sep 12 2008 05:21am
Da sam ja izbornik ovako bi izgledala nova Hrvatska reprezentacija.

Postajte svoje kombinacije ili bar prvih jedanaest koji po vama zaslužuju igrat, evo mojih:



Golmani:
Runje, Pletikosa, Subašić.

Obrana: Križanac, Ćorluka, Knežević. Drpić, Pamić, Vejić, Bišćan.

Sredina: Srna, Modrić, Kranjčar, Vukojević, Pranjić, Pokrivač, Sharbini.

Napad: Eduardo, Rakitić, Olić, Petrić, Mandžukić, Rukavina.

Runje

Ćorluka - Križanac - Knežević

Vukojević - Pokrivač
Srna - Modrić - Olić


Eduardo - Rakitić


This post was edited by nugard on Sep 12 2008 05:22am
Member
Posts: 3,904
Joined: Oct 15 2005
Gold: 0.45
Sep 12 2008 05:26am
drpic=zaluta u nogomet

biscan = nije igrac za ekipu zato su ga i potrali di je god bija

sharbini= odlican , ali je idiot ne dolazi na utakmice mlade reprezentacije, tako da je tesko to utrat u red

ostalo nelose
samo fali simunic koji je ipak stup obrane i igra odlicno

Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Sep 12 2008 05:34am
Znam da je Šimunić odličan ali ova kombinacija je za budućnost, tako da nema ni Klasnića koji povratkom Eduarda nema šanse prismrdit prvoj ekipi.

A što se tiče Drpića i Bišćana, jednostavno odlaskom Šimića i R. Kovača nema nitko drugi da sidi na klupi.
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Sep 12 2008 05:45am
Quote (nugard @ Fri, 12 Sep 2008, 12:34)
A što se tiče Drpića i Bišćana, jednostavno odlaskom Šimića i R. Kovača nema nitko drugi da sidi na klupi.



laugh.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Sep 12 2008 06:34am
Quote (nugard @ Fri, Sep 12 2008, 11:21am)


Runje

Ćorluka - Križanac - Knežević

Vukojević - Pokrivač
Srna - Modrić - Olić(SHARBINI)


Eduardo - Rakitić


olic u zivotu nije 2 dobra poteza napravio bar dok je igro za repku
kad igra za svoj klub jebe mater svima a ovako u repki je niko i nista
nepodnosim tog covjeka
svidja mi se tvoja postava ali mi je sharbini mjesto olica bolji

This post was edited by m4tej on Sep 12 2008 06:35am
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Sep 12 2008 06:36am
Quote (Milee @ Fri, Sep 12 2008, 11:26am)
drpic=zaluta u nogomet

biscan = nije igrac za ekipu zato su ga i potrali di je god bija

sharbini= odlican , ali je idiot ne dolazi na utakmice mlade reprezentacije, tako da je tesko to utrat u red

ostalo nelose
samo fali simunic koji je ipak stup obrane i igra odlicno


yy
najjace je bilo kad je covjek dobio crveni i ostao u igri jos kojih 20-ak minuta xD!
onda je dobio 2 crvena xD!!!
owno je sudca samo tako wink.gif
respect
happy.gif
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Sep 12 2008 06:55am
CPPJOLE

NESIUS - CHESO - LEGNA

LEONA - M4TEJ - SID_HR - DR_FEELGOOD

EDDY_HC - NUGARD

WAYOKE
Member
Posts: 1,671
Joined: May 2 2007
Gold: 0.62
Sep 12 2008 06:57am
Quote (The_Outsider @ Fri, Sep 12 2008, 01:55pm)
CPPJOLE               

NESIUS  -  CHESO      -    LEGNA     

LEONA  -  M4TEJ    -    SID_HR  -  DR_FEELGOOD

EDDY_HC  -  NUGARD

  WAYOKE


di san ja tu? mad.gif
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Sep 12 2008 07:02am
lol zato bi vas ownala
ka na d2 xD
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Sep 12 2008 07:10am
Quote (floky @ Fri, Sep 12 2008, 12:57pm)
di san ja tu? mad.gif


-AR JE MOD
Go Back To Hrvatski Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll