Da sam ja izbornik ovako bi izgledala nova Hrvatska reprezentacija.
Postajte svoje kombinacije ili bar prvih jedanaest koji po vama zaslužuju igrat, evo mojih:
Golmani: Runje, Pletikosa, Subašić.
Obrana: Križanac, Ćorluka, Knežević. Drpić, Pamić, Vejić, Bišćan.
Sredina: Srna, Modrić, Kranjčar, Vukojević, Pranjić, Pokrivač, Sharbini.
Napad: Eduardo, Rakitić, Olić, Petrić, Mandžukić, Rukavina.
Runje
Ćorluka - Križanac - Knežević
Vukojević - Pokrivač
Srna - Modrić - Olić
Eduardo - Rakitić
This post was edited by nugard on Sep 12 2008 05:22am