Quote (Cheso @ Sun, Sep 7 2008, 11:32pm)
ma ima al se nece javit, bar ne meni > : D
cak me nece nitko ni rushat..... rofl kad se sjetim samo..
nvm, doce tata na svoje.
a zaigrat cu valjda onda uskoro, sam da nes fga skupim.
Quote (Usc_abaddon @ Sun, Sep 7 2008, 10:05pm)
najs njew sig i ava legna

fala

imo sam nes drugo u planu al bi bilo malo pre bolesno,doslo mi da nes morbidno idem radit,ovaj je u redu