Quote (cppjole @ Sat, Aug 30 2008, 06:55pm)
ma shema je da san isa mulat 30 tak destruction keysa sta mi je poklonija prika .... i zamisli iden uc s drugin loaderom ( jedan je vec u igri ) ... joinan drugu mulu u igru kad ono NEMA Keysa ... naravno da niko nije ulazija u igru u meduvremenu itd itd , keyovi su bili na podu , lik ih nije izdupa 100% ( i da je nebi to dupa ) ... nevjerovatno..... fu blizz ;(
baš mi je drago

congratz