Quote (nugard @ Fri, 8 Aug 2008, 00:55)
Evo se i srbi organiziraju da naprave vlastiti subforum
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=21766980&f=258&st=0Glasa sam
Yes čisto iz praktičnog razloga, a to je da ne dolaze vamo spamat sa veliko srpskim idejama..
Nije nam bilo dobro zajedno u državi, pa smo se razdvojili.. tako triba i sa subforumom.
Neka imaju svoj, pa nek tamo kakaju.
A mi imamo viška spamera i bez srba..
a i ti .. prije smo bili u istoj drzavi a sad se ne moze ni na istom dijelu foruma??
idi baci se sa Zagrepcanke!