d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Jesu Li Svi Direktori Kreteni? > Ili Samo Moj?
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Jul 23 2008 06:18am

ne mogu vise izdrzat ta sranja. idem ca.
pun mi je k te stare budaletine.
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2008 06:20am
Quote (Kacavida @ Wed, 23 Jul 2008, 13:18)
ne mogu vise izdrzat ta sranja. idem ca.
pun mi je k te stare budaletine.


tako treba biggrin.gif

javno mu izjavi da ces mu jebat kevuuuuu xD

a sta je jadnik uradio? biggrin.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2008 06:21am
Quote (Draganwtf @ Wed, 23 Jul 2008, 13:20)
a sta je jadnik uradio? biggrin.gif


nije mu da balat na poslu biggrin.gif
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Jul 23 2008 06:24am
Quote (eddy_hc @ Wed, 23 Jul 2008, 13:21)
nije mu da balat na poslu  biggrin.gif


ahahahahha
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jul 23 2008 06:26am
Quote (Kacavida @ Wed, 23 Jul 2008, 14:18)
ne mogu vise izdrzat ta sranja. idem ca.
pun mi je k te stare budaletine.


teško je danas naići na razumnog čovika, bez obzira na godine

This post was edited by nugard on Jul 23 2008 06:27am
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jul 23 2008 06:36am
direktori su pretezno jadni i iskompleskirani ljudi, koji kad dodu na tako neku visu poziciju se izivljavaju na ljudima....
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Jul 23 2008 06:38am
a Kacavida moj, šta da ti kažem...?
zavidaj ga dobro kad je kreten!
Member
Posts: 10,279
Joined: Jun 1 2006
Gold: 10,555.00
Jul 23 2008 07:13am
Jebiga, ucio covek skolu. smile.gif
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Jul 23 2008 07:25am
ima preko 70, iznimno je ogranicenog vokabulara, cita samo slavensko/komunisticko/paranoicnu/politicki orijentiranu literaturu, svaki dan mi soli mozak sa nekim proleterima koji su imali divne ideje, a naravno ne zna tko je Descartes ili Proust, nema blage veze, ali uopce, sta mu ljudi u pogonu rade, sve moje ponude i projekte kriza i izbacuje svoje iz rukava (oko puta pi) pa na njima firma gubi novac.,... ja sam naravno kasnije kriv za te projekte itd... ima zaposlena 6 dipl ing strojarstva i naravno nitko od nas nista ne zna samo on zna. eto. hvala sta ste me saslusali. smile.gif

Member
Posts: 10,279
Joined: Jun 1 2006
Gold: 10,555.00
Jul 23 2008 07:31am
Quote (Kacavida @ Wed, 23 Jul 2008, 14:25)
ima preko 70, iznimno je ogranicenog vokabulara, cita samo slavensko/komunisticko/paranoicnu/politicki orijentiranu literaturu, svaki dan mi soli mozak sa nekim proleterima koji su imali divne ideje, a naravno ne zna tko je Descartes ili Proust, nema blage veze, ali uopce, sta mu ljudi u pogonu rade, sve moje ponude i projekte kriza i izbacuje svoje iz rukava (oko puta pi) pa na njima firma gubi novac.,... ja sam naravno kasnije kriv za te projekte itd... ima zaposlena 6 dipl ing strojarstva i naravno nitko od nas nista ne zna samo on zna. eto. hvala sta ste me saslusali. smile.gif


Auu pogresih ja, sorry, ja rekoh neki pametan covek, hehehe noob.
Go Back To Hrvatski Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll