Quote (waYOke @ Tue, Jul 8 2008, 11:33am)
vako nanovo sam install prozore~
pa ako mozete preporucit di ima drivera za skinut...
skinuo sam omegu za graf... al me jebe za zvuk malo..
"kartica" je na maticnoj.... tream sam neki zakurac da mogu muziku slusat ionak dolazi novi komp za 2~3 mjeseca
€ i da jebe me msn nesto .. kad dl novu verziju izbaci ka neki error bla bla
kaze: sorry windows live program cannot be install on windows server, win xp proff x64 edition, or windows operating sustav earlier than win xp service pack 2
ovo za msn je bilo i meni, skini onaj neki najnoviji windows instaler tak sam ja i islo je normalno.... ak to ne upali probaj skinut s njihove stranice najnoviji windows live messenger, ja sad pokkrecem taj setup i nemam problema
btw ak se ne varam ti pokreces staru verziju msna i downloadas update?