d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > E Vako Tream Hlp > Yeye
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Jul 8 2008 04:33am
vako nanovo sam install prozore~

pa ako mozete preporucit di ima drivera za skinut...

skinuo sam omegu za graf... al me jebe za zvuk malo..

"kartica" je na maticnoj.... tream sam neki zakurac da mogu muziku slusat ionak dolazi novi komp za 2~3 mjeseca

€ i da jebe me msn nesto .. kad dl novu verziju izbaci ka neki error bla bla

kaze: sorry windows live program cannot be install on windows server, win xp proff x64 edition, or windows operating sustav earlier than win xp service pack 2

This post was edited by waYOke on Jul 8 2008 04:39am
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 8 2008 04:52am
Quote (waYOke @ Tue, Jul 8 2008, 10:33am)
vako nanovo sam install prozore~

pa ako mozete preporucit di ima drivera za skinut...

skinuo sam omegu za graf... al me jebe za zvuk malo..

"kartica" je na maticnoj.... tream sam neki zakurac da mogu muziku slusat ionak dolazi novi komp za 2~3 mjeseca

€ i da jebe me msn nesto .. kad dl novu verziju izbaci ka neki error bla bla

kaze: sorry windows live program cannot be install on windows server, win xp proff x64 edition, or windows operating sustav earlier than win xp service pack 2


ja bi umro bez msna
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 8 2008 05:07am
Msn je najgluplji chat program...

A ako ti je zvucna na maticnoj onda si triba dobit cd od maticne sa kojeg instaliras drivere...
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 8 2008 05:16am
Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, Jul 8 2008, 11:07am)
Msn je najgluplji chat program...

A ako ti je zvucna na maticnoj onda si triba dobit cd od maticne sa kojeg instaliras drivere...


banana.gif
bas si u banani!
msn i icq su najjaci programi smile.gif
danas kad vidis trebu nema vise daj mi broj nego daj mi msn xD
svi to imaju, i sta ces i koristit neki bolji ako si sam na njemu? =)
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Jul 8 2008 05:19am
a znam al neznam di je cd... pitaj boga ako ga iam uopce...
a msn mi treba da sida zajebajem biggrin.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 8 2008 05:32am
Ma msn ima najvise ljudi.. iman ga i ja..
Al ono meni je skype bolji od oba dva, a icq da ne govorim pre saren je sad..a i MSN je spor i previse virusa i pizdarija svaki dan mi 15 ljudi salje neke retardirane linkove i spam ...

Da ne govorim oni kruzni mailovi tipa '' ako ne posaljes svim prijateljima pretvorit ces se u kozu''

This post was edited by Rakshasas(KD) on Jul 8 2008 05:32am
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jul 8 2008 05:41am
Quote (waYOke @ Tue, Jul 8 2008, 11:33am)
vako nanovo sam install prozore~

pa ako mozete preporucit di ima drivera za skinut...

skinuo sam omegu za graf... al me jebe za zvuk malo..

"kartica" je na maticnoj.... tream sam neki zakurac da mogu muziku slusat ionak dolazi novi komp za 2~3 mjeseca

€ i da jebe me msn nesto .. kad dl novu verziju izbaci ka neki error bla bla

kaze: sorry windows live program cannot be install on windows server, win xp proff x64 edition, or windows operating sustav earlier than win xp service pack 2


ovo za msn je bilo i meni, skini onaj neki najnoviji windows instaler tak sam ja i islo je normalno.... ak to ne upali probaj skinut s njihove stranice najnoviji windows live messenger, ja sad pokkrecem taj setup i nemam problema

btw ak se ne varam ti pokreces staru verziju msna i downloadas update?
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Jul 8 2008 07:05am
Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, 8 Jul 2008, 12:32)
Ma msn ima najvise ljudi.. iman ga i ja..
Al ono meni je skype bolji od oba dva, a icq da ne govorim pre saren je sad..a i MSN je spor i previse virusa i pizdarija svaki dan mi 15 ljudi salje neke retardirane linkove i spam ...

Da ne govorim oni kruzni mailovi tipa '' ako ne posaljes svim prijateljima pretvorit ces se u kozu''


radi toga bi bacija bonbu na te msnove bog ih jeba atomski
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Jul 8 2008 07:31am
sredio sam msn... al sad driver za zvuk matere mu biggrin.gif
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Jul 8 2008 07:47am
Quote (waYOke @ Tue, Jul 8 2008, 01:31pm)
sredio sam msn... al sad driver za zvuk matere mu biggrin.gif


google -> ime maticne ploce -> download drivers ( sound )

Go Back To Hrvatski Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll