Vrtirepka ...đavle pakleni..did sve vidi i sve zna..ako si se uspalila sunce didovo..uzmi sić vode i izlij je na tu svoju pogrdu, jer zapamti, bolje ti je stoput pod vodu nego jednom u vodu......

...jerbo kad postaneš glava..srce ćeš morat isčupat, a ja sam glava i moram radit kako zakon kaže, a zakon kaže da se svaka uspaljenica mora u bunaru ugasit, jerbo di je zakon tute srcu mista nema...dico moja.....