Quote (Hellspray @ Sun, Jun 1 2008, 11:24am)
napravi mi jedan za 0.50fg s freddyen plz

e nema vise aj napravi mi free tako ja se mucim po ure onda me jos pilate

Quote (Usc_abaddon @ Sun, Jun 1 2008, 07:53pm)
meni je chiken fora jedino mi se ne svidja ovo sta joj je oblacic okrenut naopacke...
po menij e logicnije da donji krak je okrenut prema njoj

al gust je...
ovaj za patrickka je ljep samo ovo "patrickk" ga kvari... ruzno ime

ovaj zadnji mi je prebolsetan.. svaka cast
jebiga za patrickka je
btw meni su svi od 4-8 super
i prvi ofc