d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Amo > Svi
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Jun 1 2008 04:14am
aj poglajte mi profil pa u notes pa sigove i kazite sta mislite tongue.gif
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Jun 1 2008 04:29am
Quote (Dlexx @ Sun, Jun 1 2008, 11:14am)
aj poglajte mi profil pa u notes pa sigove i kazite sta mislite tongue.gif


ja vec kupio biggrin.gif
preimba mi je happy.gif
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Jun 1 2008 05:24am
napravi mi jedan za 0.50fg s freddyen plz tongue.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 1 2008 01:53pm
meni je chiken fora jedino mi se ne svidja ovo sta joj je oblacic okrenut naopacke...
po menij e logicnije da donji krak je okrenut prema njoj tongue.gif
al gust je...
ovaj za patrickka je ljep samo ovo "patrickk" ga kvari... ruzno ime happy.gif
ovaj zadnji mi je prebolsetan.. svaka cast
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Jun 4 2008 01:21am
Quote (Hellspray @ Sun, Jun 1 2008, 11:24am)
napravi mi jedan za 0.50fg s freddyen plz tongue.gif


e nema vise aj napravi mi free tako ja se mucim po ure onda me jos pilate tongue.gif

Quote (Usc_abaddon @ Sun, Jun 1 2008, 07:53pm)
meni je chiken fora jedino mi se ne svidja ovo sta joj je oblacic okrenut naopacke...
po menij e logicnije da donji krak je okrenut prema njoj tongue.gif
al gust je...
ovaj za patrickka je ljep samo ovo "patrickk" ga kvari... ruzno ime happy.gif
ovaj zadnji mi je prebolsetan.. svaka cast


jebiga za patrickka je
btw meni su svi od 4-8 super
i prvi ofc
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Jun 4 2008 05:58am
nemojte lagat samu sebe... kćer vam se u fur gasu jebe!!

VAŠA KĆERKA JE....
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jun 4 2008 08:06am
Quote (waYOke @ Wed, 4 Jun 2008, 13:58)
nemojte lagat samu sebe... kćer vam se u fur gasu jebe!!

VAŠA KĆERKA JE....


glupa



Edit:

btw. Bija sam u kocke kad su zadnji put svirali. Bili su preloši.

This post was edited by nugard on Jun 4 2008 08:09am
Member
Posts: 2,517
Joined: Jun 14 2007
Gold: 21.73
Jun 4 2008 10:45am
Quote (Hellspray @ Sun, 1 Jun 2008, 05:24)
napravi mi jedan za 0.50fg s freddyen plz tongue.gif


Member
Posts: 454
Joined: Jun 1 2008
Gold: 0.00
Jun 9 2008 01:02pm
lol biggrin.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2008 03:08pm
Quote (nugard @ Wed, 4 Jun 2008, 15:06)
btw. Bija sam u kocke kad su zadnji put svirali. Bili su preloši.


onaj frontmen se trudija malo nasmijat publiku,i neke baze su bile dobre,ali se na kraju konstatiralo da su mu na svakom koncertu iste baze.

bili su katastrofa u kocke...ali tamo je općenito sav metal i rock katastrofa..previše basa ili mikrofonije.
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll