Quote (Dlexx @ Sat, May 31 2008, 08:37pm)
da i ja vise volim NL zato sta jos mozes kupit neki bugani item ako si prljavo bogat i dosta je sve jeftino i bas je bazza
<('-'<) (>'-')> ^('-')^
hehe jel ti to ozbiljno ili? =)
btw kako se vama na ladder krecu cijene BT-a i BB-a?
kod nas na NL je to 800unpermano i 3k permano.....
a bt je 1000 unperm 3000-4000 perm..
kako kod vas to ide??
btw dali sam upravu u vezi ovog, recimo da mi treba bt koji je tu 3000 fg a u normalnom game tradeu vrijedi 40-60hrs (1h r--> 4fg)
sta nije bolje nabavit 60 hrsa na jsp za cca 300 fg i kupit bt te tako ustedit preko 2500 fg-a? =)
This post was edited by Usc_abaddon on Jun 1 2008 03:21am