Quote (Loza @ Thu, May 22 2008, 11:57am)
jeje namistena utakmica kako god si reka momak ali chelse jos nije osvojila ligu prvaka i sada ce oni koji su puni para i to namistit utakmicu i pustit za manchester jesi ti lud
da...
nema seme...
a pusti ga... nastrano momche