Quote (nugard @ Wed, May 14 2008, 05:27pm)
Ovi su ti pizdili da neznaš radit sigove, a vidiš da se ljudi otimaju za tvoja djela.

pa to ti kazem ^^
ma zajebavam se.. naucio sam radit dobre sigove samo sta nemam volje davat tome preko pola sata vremena...
ja to napravim za 5 minuta ovaj koji je meni sig atm
a oni drugi sta su mi u profilu... ma daj to je u paintu sve skupa u 3 minute zavrseno....