d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ucinite Mi Uslugu Read > Nis Nemorate Radit
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
May 12 2008 09:47am
ja radim ljudima sigove neke...
sad su me pitali kao da pokazem neke primjere sigova...
dal mogu ja ubacit vase acc kao da sam vama radio? =)
pa bi ja to vs fg njima napravio?
ae budite ljudi budite dobri =)
plz
plz postajte za koga mogu rec kao da sam njemu radio =)
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 12 2008 10:30am
yy sleep.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
May 12 2008 10:32am
Quote (Patrickk @ Mon, May 12 2008, 04:30pm)
yy sleep.gif


da ti imas odlican sig pa ono... ^^
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 12 2008 10:32am
Quote (Usc_abaddon @ Mon, May 12 2008, 04:32pm)
da ti imas odlican sig pa ono... ^^


pa napravi mi pa cu imat bolji
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
May 12 2008 10:36am
evo ti na i budi zahvalan
utuko sam minutu i po na tebe
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 12 2008 10:38am
vau al si smjesan
nemoras stavljat slike svojih roditelja u topic
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
May 12 2008 10:38am
to sam ufatio tebe i sestru.. pogledaj si iznad TV-a... kameru sam stavio ^^
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 12 2008 10:47am
Quote (Usc_abaddon @ Mon, May 12 2008, 04:38pm)
to sam ufatio tebe i sestru.. pogledaj si iznad TV-a... kameru sam stavio ^^



ja nemam sestru ni TV
prestani s besmislenim spammom

This post was edited by Patrickk on May 12 2008 10:52am
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
May 12 2008 10:59am
sina~ nisi ni blizu za radit to~ ja sam radio jedno vrijeme al nije mi islo bas ono~ imo sam svojih trenutaka ali kad uzmes u obzir da sig koji ja sad imam ti bi radio 2~3 dana frend je napravio za 20ak minuta ~~

evo ti primjer mojih sigova:







i to je sve SUX tezi a meni je dosta trebalo pa sad si ti misli~ svi su free ofc~

€ tvoj je sig paint job~ sam si slova napiso~~ laugh.gif jebate~ lika i prevelik je da~ procitaj max ti je 400x150 al ajde pogodio si da mora bit ispod 80 kbs

This post was edited by waYOke on May 12 2008 11:09am
Member
Posts: 6,102
Joined: Oct 20 2007
Gold: 810.00
May 12 2008 11:11am
Quote (Patrickk @ Mon, May 12 2008, 05:38pm)
vau al si smjesan
nemoras stavljat slike svojih roditelja u topic


haha

eo ti reci da si moj napravio
Go Back To Hrvatski Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll