d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Kupio Novi Motor :d
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
May 1 2008 01:38pm
Yamaha Fazer Fz6




http://img229.imageshack.us/img229/8362/dsc02514xo0.jpg

Kupio ga danas.

45 k kuna

Presretan sam, nista ne vozim vec 3 mjeseca al se isplatilo cekat biggrin.gif

Za vikend cu zapalit za Zadar il Dubrovnik, a na ljeto u Barcelonu ak ce bti love biggrin.gif

Btw ovo mi je prvi Topic na Cro forumu

angel.gif

This post was edited by Legna on May 1 2008 01:39pm
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
May 1 2008 01:58pm
lipota
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 1 2008 02:17pm
nice i ja cu kupit sebi jedan samo trebam polozit prvo biggrin.gif jer mi stara nece kupit -.-
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
May 1 2008 02:21pm
Samo ne zaboravi da svaka nesreća kad malo ogrebes auto ako si na motoru znači možda smrt.I ne moras ti biti kriv.
Moj nećak je lani po ljeti na Hvaru izletio s ceste s običnim skuterom i smrskao obe noge. Jos ne hoda.
Ne želim ti kvariti gušt ali se nadam da si svjestan rizika.
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
May 1 2008 02:30pm
ljep vrta oko kuce biggrin.gif
Member
Posts: 516
Joined: Mar 23 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 1 2008 02:46pm
gle njega , a ja godinu dana skupljam 9 k za skutera biggrin.gif


bas si sisa!!

This post was edited by Squall399 on May 1 2008 02:57pm
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
May 1 2008 02:50pm
lipo lipo ako ces u zadar javi se biggrin.gif
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
May 1 2008 03:39pm
skini đikanski broj 46 sa njega i bi ce ok
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
May 1 2008 03:43pm
Fala na ljepim komentarima biggrin.gif

i Rax u Zadru imam vikendicu ak cu ic dole Pmat cu te tu ^^

i *Dalmos znam kaj mislis, svjestan sam kolko si krhak na motoru... vozim tek par godina i vec sam imo dosta iskustva sa budalama na cesti...

dosta prijatelja mi je poginulo na motoru najcesce zbog nepaznje drugih...
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
May 1 2008 03:44pm
Quote (yankiman @ Thu, May 1 2008, 10:39pm)
skini đikanski broj 46 sa njega i bi ce ok


namjeravam mu to skinut da smile.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll