Quote (Dlexx @ Wed, Apr 16 2008, 01:57pm)
nop...crash game za 3k fg na podu
da a ja sam deda mraz..... te fore moze popushit neki noob ali ne i ja : D
ajde ajde znam da ste pokrali lozu... nije da me boli kurac al nije uredu... zato ja nikad nebi mulo pred nasima...
nebi ni mana potion bacio pred pola hrv channela...