Quote (eddy_hc @ Mon, 14 Apr 2008, 01:09)
- koliba straha
- saw 1,2,3,4
- ptice

gledo. Saw komplet je ok. koliba straha - to mi smece.
Ptice hičkove planiram par godina gledat, al mi se neda

Quote (nugard @ Mon, 14 Apr 2008, 02:40)
Film odgledan, preporuke su točne
nije los film. nimalo cak

Quote (Cheso @ Mon, 14 Apr 2008, 02:39)
the thing od carpentera
hvala na Carpenteru, al tko nije The Thing gledo