@ edi

Slažem se.
Quote (PalysFort @ Wed, 2 Apr 2008, 21:14)
Postove tipa +1 lupajte u neki Češki ili no name forum
Nemojte nigdi +1, pa čak ni na Češkom.
Quote (Zajeb @ Wed, 2 Apr 2008, 21:32)
Kuze ofc da kuze.... ja znan Srbina koji je Mediator... tako da ste najebali ako ne napisete nesto kako triba

Razlikuj moderator od mediator, mediator je samo drugi naziv za trusted tag ukoliko pomažeš pri tradeu, a moderator je posebna grupa trusted tagova koji su zaduženi za moderiranje stranice, iako je u teoriji moguće da je moderator i mediator, koliko ja znam niti jedan trenutačno ne obavlja dvostruki posao.
Srbin mediator ne može ništa, osim pridržat par pul runa i fgsa na trade-u..