Quote (PalysFort @ Wed, Mar 26 2008, 03:28pm)
lol Cheso - kaj to postoji u danasnje vrijeme: stan bez neta
btw, hrs ne poofaju ako ne prckas po charu na kojem su (ako si permao na izlasku iz game onda si miran do sljedeceg ulaska

)
ako ti je char expired slucajno onda lijepo vrati system clock par dana unazad i evo te opet

neznam ti ja permat, ja sam se uvjek rjesavao hrs u roku od 1 dan ako nisam bio 100% siguran da su legit.
a char je lvl 62 tak da sam sigurno igro vise od 3h s njim pa nece expire...
EDIT : e btw palysfort da ti javim za ona 2 cd keya sta si mi dao onaj prvi je voided al mozes igrat, onaj drugi je skroz ok al nekad mi ga neko koristi....
kaze used by : PROBA
: D
thx anyways
This post was edited by Cheso on Mar 26 2008 09:57am