Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, Mar 18 2008, 08:52am)
ma umisto da se jebemo i malo maknemo iz sranja ovaj mortalitet mi se koljemo..
da svi skupa nisu toliki jadnici da im netko i daje usput nebi uopce mislili na klanje.

ne razumijem kako si ljudi organiziraju zivot da se imaju vremena uopce bavit pripadanjem metalcima boysima ili punksima ili whatever. vjerojatno nona ili mama doma kuha i pegla a oni idu po cesti i prave se pametni, pa netko to shvati preozbiljno i potegne noz na kraju. pomalo tragikomicno... al dobro.
u svakom slucaju bande i opcenito takvo ... neuibicajeno ponasanje je kod ljudi mozda rezultat prepopulacije...