d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Izboli Boysa > Evo Pa Komentirajte~
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Mar 17 2008 04:45pm
znao sam decka al sam si je kriv okomili se na krive~ jbga svi znaju da su pankeri bolesnici~

al sad ce bit sranja vjerovatno
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Mar 17 2008 05:26pm
Ovo je vrlo losa situacija za metalce....

ja ih znam tu i tam i niko od njih nije neki agresivac.... dok znam i puno boysa i siguran sam da to nece ostavit tek tak...

Prije godinu dana je krenula u mom i okolnim kvartovima neka mrznja prema metalcima, i nisu prosli bas dobro... ovo bi moglo bit jako lose....
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Mar 17 2008 06:01pm
UBIJ UBIJ UBIJ bojsića, ta na na na na na naa naa naaaa smile.gif
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Mar 17 2008 08:44pm
Quote (waYOke @ Mon, Mar 17 2008, 10:45pm)
znao sam decka al sam si je kriv okomili se na krive~ jbga svi znaju da su pankeri bolesnici~

al sad ce bit sranja vjerovatno


a jbg sam je kriv sta je isa dirat u momke..... btw pankeri bolesnici? neka meni dojde taj bolesnik... da bi mu dvi pleske i posla bi ga doma bez patika onih biggrin.gif
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Mar 17 2008 09:15pm
ono .. drzi neki glupan zeljezo kraj glave.. slusa metal.
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Mar 18 2008 01:52am
ma umisto da se jebemo i malo maknemo iz sranja ovaj mortalitet mi se koljemo..
Member
Posts: 2,015
Joined: Sep 8 2006
Gold: 6.65
Mar 18 2008 02:39am
Ja sam isto znao lika ovog kaj je ubijen.
Njegov brat je iso samnom u vrtic.
A ono bio mi je frend tam kad su ga ubili.
Veli da je doso po pivo i cigarete i frend mu kaze da nema i lik ga odma poceo vrijedati.
Btw fifi kakve to veze ima sa punks?
Pa metalci ce lose proci. Jer su ga oni.
A sad su boysi Human Hunteri lvl 70 i gankaju sve undeade.
A jebiga sad, ono kaj smo gledali rat bandi na TV na filmovima da se ubijaju to ce sad i kod nas biti.
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Mar 18 2008 04:13am
Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, Mar 18 2008, 08:52am)
ma umisto da se jebemo i malo maknemo iz sranja ovaj mortalitet mi se koljemo..


da svi skupa nisu toliki jadnici da im netko i daje usput nebi uopce mislili na klanje. tongue.gif
ne razumijem kako si ljudi organiziraju zivot da se imaju vremena uopce bavit pripadanjem metalcima boysima ili punksima ili whatever. vjerojatno nona ili mama doma kuha i pegla a oni idu po cesti i prave se pametni, pa netko to shvati preozbiljno i potegne noz na kraju. pomalo tragikomicno... al dobro.

u svakom slucaju bande i opcenito takvo ... neuibicajeno ponasanje je kod ljudi mozda rezultat prepopulacije...
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Mar 18 2008 04:28am
Quote (waYOke @ Mon, 17 Mar 2008, 23:45)
znao sam decka al sam si je kriv okomili se na krive~ jbga svi znaju da su pankeri bolesnici~

al sad ce bit sranja vjerovatno


mislis da njegovu mamu zanima jel on bio metalac, panker, boys?
Member
Posts: 6,102
Joined: Oct 20 2007
Gold: 810.00
Mar 18 2008 07:35am
droga i alkohol
Go Back To Hrvatski Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll