d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Titan Ques > Ako Ko Zna...
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Mar 9 2008 06:00pm
http://www.gamer.hr/recenzije/tq.php?id=484

Procita san ovo i igra mi se pari odlicna....

Kazu da je kopija od d2 samo bolja grafika...

Ako je ko igra nek mi kaze jel se ovo isplati downloadat 3 dana ^^


Fala....


Neda mi se sad igrat fallout 2 wink.gif tongue.gif
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Mar 9 2008 06:08pm
Bit ce ti gust par dana i to je to.
Nije bas kopija d2 al je slicna dosta igra.
Vise mi lici na baldrus gate. Ides setas se po grckoj vamo tamo i deres questove.
Skini je smile.gif
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Mar 9 2008 06:16pm
Quote (Titan_st @ Mon, Mar 10 2008, 01:08am)
Bit ce ti gust par dana i to je to.
Nije bas kopija d2 al je slicna dosta igra.
Vise mi lici na baldrus gate. Ides setas se po grckoj vamo tamo i deres questove.
Skini je smile.gif


Na 2.1 % je wink.gif

jos 20 sati... drool.gif drool.gif
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Mar 10 2008 12:38pm
ma onak nije nist posebno..
kazu da je fora expansion a to nisam igro...
doso sam do legendary i tam je kao mal teze... trenutno sam 49lvl i glupo mi sto imas sam jednog lika (ima kao nekoliko razlicitih fora, al je lik/zena uvijek isti)
sto se tice skilova to je mal ograniceno jer moz nakraju sve napumpat tak da nema nekog smisla taktizirat (3 skill points/lvl, 2atr/lvl)
questovi su onak...lagano debilni

@tit ti igras exp ili org? ima velike razlike?
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Mar 10 2008 01:33pm
Ma expanziju sam snimija odma 1. put tako da i neznam kakav je samo original biggrin.gif

Ma to je meni sve 10 dana gusta i aj bog, nema do d2 po tom pitanju
Banned
Posts: 12,498
Joined: Jun 23 2007
Gold: 19.05
Warn: 10%
Mar 10 2008 01:36pm
Nije isto. Diablo je 100% jaki!
Igrao sam a nije mi bio zajeban.
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Mar 10 2008 01:51pm
triba masu da se downloada ^^

jel ekspanzija isto masu velika ili ...
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Mar 10 2008 06:28pm
copy..
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Mar 11 2008 06:21am
Quote (yankiman @ Mon, Mar 10 2008, 12:00am)
http://www.gamer.hr/recenzije/tq.php?id=484

Procita san ovo i igra mi se pari odlicna....

Kazu da je kopija od d2 samo bolja grafika...

Ako je ko igra nek mi kaze jel se ovo isplati downloadat 3 dana ^^


Fala....


Neda mi se sad igrat fallout 2 wink.gif tongue.gif

ja igran i zakon je je da mi priskace radi 1 ghz cpu i ati radeon 9250 gfx i 0.5 gb rama i tako to al je zakon
samo
jebiga
neman
expanziju
a expanzija RULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAA
A
a

Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Mar 11 2008 06:24am
ups nisan vidja sta ostali kazu al svejedno meni je bolja od d2 zato sta nemos igrat hc a hc rula a hc 80%=pk sad a grafika je ancient ono
sta se vi bojite promjena?prominit igricu poslije 2-6 godina nije lose tu i tamo =)






































ohmy.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll