d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ima Koja Igra Da Je Gg > Sp I Bnet
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Mar 8 2008 05:21pm
Neka sema ka diablo...

da nije obilivion..

a da mi triba 2 miseca da je pridjen itd....

Fala


I da nije ova neka london da mi triba nasin kompic za igrat tongue.gif

This post was edited by yankiman on Mar 8 2008 05:22pm
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Mar 8 2008 05:22pm
fallout i fallout 2

ili

icewind dale 2 (pregosu igra)

to je po meni^^ ili

igraj w3 dotA allstar
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Mar 8 2008 05:25pm
Quote (waYOke @ Sun, Mar 9 2008, 12:22am)
[b][color=blue]fallout i fallout 2

ili

icewind dale 2 (pregosu igra)



Ty...

A koja je sema sa ovin fallout i icewind.....
Member
Posts: 5,138
Joined: Sep 29 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 8 2008 05:26pm
ma titan quest tamo su ti sada titan i yuck nesto su mi govorili slicna ti je ka d2
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Mar 8 2008 05:27pm
fallout 2 najbolja rpg igra ikad napravljena za singleplayer

probaj NoX to je fora igra isto ko dia al imas 3 klase i samo singleplayer ... fora skillovi fora priča i tako

Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Mar 8 2008 05:30pm
Quote (The_Outsider @ Sun, Mar 9 2008, 12:27am)
fallout 2 najbolja rpg igra ikad napravljena za singleplayer

probaj NoX  to je fora igra isto ko dia al imas 3 klase i samo singleplayer ... fora skillovi fora priča i tako



fallout 2 mi se svidja zasad.. wink.gif

to je nesto ko obilivion?

u obilivionu me nervira sta mogu minjat tezinu tokon cile igre.. dolazin u napsat wink.gif
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Mar 8 2008 05:32pm
Quote (yankiman @ Sat, Mar 8 2008, 11:30pm)
fallout 2 mi se svidja zasad.. wink.gif

to je nesto ko obilivion?

u obilivionu me nervira sta mogu minjat tezinu tokon cile igre.. dolazin u napsat wink.gif


nije bas ko oblivion smile.gif

jedno 10 godina starije i drugacije...ž

ma kao svijet nakon apokalipse... spasavas kao jedno pleme i lutas pustinjama i gradovima.. bez pomoci ce ti trebat kojih 2-3 tjedna da predes igru smile.gif
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Mar 8 2008 05:35pm
Quote (The_Outsider @ Sun, Mar 9 2008, 12:32am)
nije bas ko oblivion smile.gif

jedno 10 godina starije i drugacije...ž

ma kao svijet nakon apokalipse... spasavas kao jedno pleme i lutas pustinjama i gradovima.. bez pomoci ce ti trebat kojih 2-3 tjedna da predes igru smile.gif


Jel grafika gledljiva? wink.gif
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Mar 8 2008 05:36pm
Quote (yankiman @ Sat, Mar 8 2008, 11:35pm)
Jel grafika gledljiva? wink.gif


grafika da je bolja igra bi bila lošija...

bas je onakva kakva treba bit
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Mar 8 2008 05:36pm
Quote (The_Outsider @ Sun, 9 Mar 2008, 00:32)
nije bas ko oblivion smile.gif

jedno 10 godina starije i drugacije...ž

ma kao svijet nakon apokalipse... spasavas kao jedno pleme i lutas pustinjama i gradovima.. bez pomoci ce ti trebat kojih 2-3 tjedna da predes igru smile.gif


a icewind dale ti je ka diablo samo vodis 6 likova a ne 1 ak si igro baldurs gate tako nesto a i prica je prejebena

napravis:

paladina
maga
fightera
thief/rogue
ranger
i jos random klasu i nepobjediv si ... ja obozavam tu igru wink.gif

a sto se tice fallout 2 pre gozu je, ak dobis priliku nabavi i fallout 1 i to 1 igraj pre gozu a uskoro dolazi 3 dio !!!!!
Go Back To Hrvatski Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll