Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, Mar 5 2008, 02:15am)
pa kad ti ides srat , je li vodis koga da te gleda ?
rooooooofl
dobro da samo se sjeca ko duke nukem 3d? tamo se moglo pisat... znam da je fps al nema veze. i postal tamo si cak i morao pisat cini mi se..

dlexx mislim da radis temeljnu gresku u tome sta kako si ti rekao "prave" igrice igraju ljudi koji nisu bas uzivljeni u normalne stvari pa bi ih nerviralo da se njihov paladin usred baalruna mora ic popisat. u hack/slash pizdarijama nema vremena za pisanje. ako mozes izbacivat letece cekice i dozivat mećavu onda rijesis i pišanje carolijama pa je ok... prave potrebe su prepustene nekakvim kvazi avanturicama i slicno.