Quote (Cheso @ Sun, 2 Mar 2008, 05:02)
jel to onaj skrti necro ^^
NE NIJE.
Luka nije nikad bio skrt.
Sjecam se kad je presto igrat.
Svima sve podijelio ali lijepo i meni ostavio itema par.
Ma sve u svemu on je hrvatska legenda.
Nadajmo se da se vraca brzo natrag.