Quote (Cheso @ Sun, Mar 2 2008, 03:49am)
da to nije moj shako ^^
sedlich mi je frend ja sam ga dovuko na d2 a i jedan od top 3 igraca u doom2 je...
imam njegov broj pa ako mu oces zahvalit posalji sms ^^
hehe daj zamisli lik ono vani za djevojkom i dolazi sms E stari thx za shako um-ed XD