d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Trazi Se 1 Hc Plyer > Navodno Je Presto Al Neznam
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Mar 1 2008 06:49pm
se sjecate sedla (igro je hc 1.10 i prije) iz zg-a lik

ak da znate li mbe jel imo acc na jsp? i jel ziv jos uvjek^^

znam da je igro i sc malo acc mu je bio nesto ala... Brzi25 ili tako nest?
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Mar 1 2008 06:51pm
sican se i neman pojma di je

znan da je Helo bija tu negdi okolo al i njega nema vise
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Mar 1 2008 06:53pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Sun, 2 Mar 2008, 01:51)
sican se i neman pojma di je

znan da je Helo bija tu negdi okolo al i njega nema vise




ma e....

niko nezna jel imo acc na jsp a bas sam ga se sjeti htio bi mu zahvalit^^ on mi je da 1 shako sa umom kad sam tek poceo wink.gif kralj od lika^^

i dugo ga nismo culi...

i da sto je sa picasom ak ga se sjecas^^


This post was edited by waYOke on Mar 1 2008 06:54pm
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Mar 1 2008 06:55pm
ma neman ja pojma sto je vise s ikim... ljudi otisli zivit biggrin.gif
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Mar 1 2008 09:49pm
Quote (waYOke @ Sun, Mar 2 2008, 12:53am)

ma e....

niko nezna jel imo acc na jsp a bas sam ga se sjeti htio bi mu zahvalit^^ on mi je da 1 shako sa umom kad sam tek poceo wink.gif kralj od lika^^

i dugo ga nismo culi...

i da sto je sa picasom ak ga se sjecas^^


da to nije moj shako ^^

sedlich mi je frend ja sam ga dovuko na d2 a i jedan od top 3 igraca u doom2 je...

imam njegov broj pa ako mu oces zahvalit posalji sms ^^
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Mar 2 2008 07:42am
Quote (Cheso @ Sun, Mar 2 2008, 03:49am)
da to nije moj shako ^^

sedlich mi je frend ja sam ga dovuko na d2 a i jedan od top 3 igraca u doom2 je...

imam njegov broj pa ako mu oces zahvalit posalji sms ^^


hehe daj zamisli lik ono vani za djevojkom i dolazi sms E stari thx za shako um-ed XD
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Mar 2 2008 08:26am
Evo ti ga blento

http://youtube.com/watch?v=3ic2WKxm0Vk

This post was edited by Titan_st on Mar 2 2008 08:27am
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Mar 2 2008 10:45am
Quote (Titan_st @ Sun, Mar 2 2008, 02:26pm)


rofl.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Mar 3 2008 09:33am
ima je on jsp mislim
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Mar 4 2008 10:07am
Quote (Titan_st @ Sun, 2 Mar 2008, 15:26)


osjeca se neka ugrozenost u zrakui biggrin.gif
indy daj mu guze vise... blush.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll