d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sta Se Meni Tu Dogadja O_o > Omfg
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Feb 29 2008 04:43am
i sta sad ?

na kraju si mu ostavija 75 fg ?
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Feb 29 2008 05:08am
jebe te glup je on covik

This post was edited by Hellspray on Feb 29 2008 05:25am
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Feb 29 2008 05:24am
ma koga briga za 75 fg.
al kad se petljas sa amerikancima glupim ne znam sta drugo mozes ocekivat. pogledaj im malo one opce postove koja hrpa budaletina je tamo to je nesto zapanjujuce. jednostavno katkad ne mogu vjerovat da su amerikanci individualno otuzno primitivni i neobrazovani kreteni, a kolektivno najjaca nacija na planeti...

ja bi sve to tamo ignorirao. kao da to sta nesto postas tamo cini razliku. on je uvjeren da si ti scammer a ti si uvjeren da nisi.... mozda ti je najveci argument da covjek sa 8000 fg nema razloga scamat nekoga za 75. to je tako pateticno.

a na kraju, boze moj, original cd key kosta 100kuna....

edit: poradi malo na tom engleskom tongue.gif

This post was edited by Kacavida on Feb 29 2008 05:27am
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Feb 29 2008 05:48am
Quote (Kacavida @ Fri, Feb 29 2008, 12:24pm)
ma koga briga za 75 fg.
al kad se petljas sa amerikancima glupim ne znam sta drugo mozes ocekivat. pogledaj im malo one opce postove koja hrpa budaletina je tamo to je nesto zapanjujuce. jednostavno katkad ne mogu vjerovat da su amerikanci individualno otuzno primitivni i neobrazovani kreteni, a kolektivno najjaca nacija na planeti...

ja bi sve to tamo ignorirao. kao da to sta nesto postas tamo cini razliku. on je uvjeren da si ti scammer a ti si uvjeren da nisi.... mozda ti je najveci argument da covjek sa 8000 fg nema razloga scamat nekoga za 75. to je tako pateticno.

a na kraju, boze moj, original cd key kosta 100kuna....

edit: poradi malo na tom engleskom tongue.gif


kako koga briga ?

ofc da bi mene bilo briga dat takvoj budali 75 fg... nebi iz principa

jos ga je i na donor listu stavija ... -.-

a i na kraju krajeva...on se ide s amerikancima petljat za cd key ... nije ni to bas bistro al eto biggrin.gif

This post was edited by speedking on Feb 29 2008 05:51am
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Feb 29 2008 06:03am
LoL stavio ga je na donors!
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 29 2008 07:40am
da kretencina me stavio u donnors list ebo mu bolestan magarac mater
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 29 2008 08:06am
Cheso scammeru napokon su te raskrinkali. ohmy.gif
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 29 2008 08:15am
Quote (nugard @ Fri, Feb 29 2008, 02:06pm)
Cheso scammeru napokon su te raskrinkali.  ohmy.gif


jesu kurac : D


lik je scammer + totalni amerikanac kripl,

ma pito sam i solveda jucer jer ima cd kljuc bas mi se nesto igro diablo ^^

budem ga nabavio od frenda pa dodjem.
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Feb 29 2008 11:40am
Quote (Cheso @ Fri, 29 Feb 2008, 15:15)
jesu kurac : D


lik je scammer + totalni amerikanac kripl,

ma pito sam i solveda jucer jer ima cd kljuc bas mi se nesto igro diablo ^^

budem ga nabavio od frenda pa dodjem.


lol cheso u sta si se ti upustio smile.gif
al aj fala bogu lik je fakat noobara teska a i ocito je da imas reputaciju vec neku kad ljudi postaju za tebe - cheso trusted wink.gif
aj poslat cu ti pm pa vidi je l pomaze
ja cu bit skoro 2 tjedna offline pa uzivaj smile.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll