Quote (Kacavida @ Fri, Feb 29 2008, 12:24pm)
ma koga briga za 75 fg.
al kad se petljas sa amerikancima glupim ne znam sta drugo mozes ocekivat. pogledaj im malo one opce postove koja hrpa budaletina je tamo to je nesto zapanjujuce. jednostavno katkad ne mogu vjerovat da su amerikanci individualno otuzno primitivni i neobrazovani kreteni, a kolektivno najjaca nacija na planeti...
ja bi sve to tamo ignorirao. kao da to sta nesto postas tamo cini razliku. on je uvjeren da si ti scammer a ti si uvjeren da nisi.... mozda ti je najveci argument da covjek sa 8000 fg nema razloga scamat nekoga za 75. to je tako pateticno.
a na kraju, boze moj, original cd key kosta 100kuna....
edit: poradi malo na tom engleskom

kako koga briga ?
ofc da bi mene bilo briga dat takvoj budali 75 fg... nebi iz principa
jos ga je i na donor listu stavija ... -.-
a i na kraju krajeva...on se ide s amerikancima petljat za cd key ... nije ni to bas bistro al eto
This post was edited by speedking on Feb 29 2008 05:51am