d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > E Evo Vam Nesto Za Citat > Iz Moje Skole
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Jan 31 2008 02:21pm
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Jan 31 2008 02:44pm
kako moze netko imat 1 iz matematike
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jan 31 2008 03:26pm
Quote (Kacavida @ Thu, 31 Jan 2008, 21:44)
kako moze netko imat 1 iz matematike


Kad konstantno na testovima ostvaruje rezultat od 49,99% ili manje.
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Jan 31 2008 03:30pm
Quote (nugard @ Thu, 31 Jan 2008, 22:26)
Kad konstantno na testovima ostvaruje rezultat od 49,99% ili manje.


74.99%

moja ti skola (zrakoplovna) ide po nekom internacionalnom kurcu JAR di treba 75% za prolaz~

JAR je u vezi zrakoplovstva al dno wtf je to tongue.gif

This post was edited by waYOke on Jan 31 2008 03:31pm
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Jan 31 2008 04:42pm
Pička !

Triba je sam nabit i to je to, a ne okolo narucivat pizdice da mlate za njega
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jan 31 2008 04:49pm
Quote (waYOke @ Thu, 31 Jan 2008, 22:30)
74.99%

moja ti skola (zrakoplovna) ide po nekom internacionalnom kurcu JAR di treba 75% za prolaz~

JAR je u vezi zrakoplovstva al dno wtf je to tongue.gif


Hmm... vjerojatno vama svi važniji predmeti zahtjevaju visok prag za prolaznost,

jer kad bi dopuštali niske kriterije to bi se odrazilo na stupanj učestalosti avionskih nesreća.


Ako zanemarimo onaj deterđent, chicken.gif
JAR je najvjerojatnije neki standard za sigurnost u avijatici...

This post was edited by nugard on Jan 31 2008 04:53pm
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jan 31 2008 04:53pm
nvm

This post was edited by nugard on Jan 31 2008 04:53pm
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Feb 1 2008 06:13am
Quote (waYOke @ Thu, Jan 31 2008, 10:30pm)
74.99%

moja ti skola (zrakoplovna) ide po nekom internacionalnom kurcu JAR di treba 75% za prolaz~

JAR je u vezi zrakoplovstva al dno wtf je to tongue.gif


ti si u zrakoplovnoj skoli ? blink.gif
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Feb 1 2008 06:51am
Quote (speedking @ Fri, 1 Feb 2008, 13:13)
ti si u zrakoplovnoj skoli ? blink.gif


Bome za rasmilit kad ćes sjest u avion opet a? d-lol.gif
Member
Posts: 5,236
Joined: May 31 2007
Gold: 301.00
Feb 1 2008 07:53am
Quote (PalysFort @ Fri, Feb 1 2008, 02:51pm)
Bome za rasmilit kad ćes sjest u avion opet a?  d-lol.gif


nikad...
indy = zrakoplovac = nn letenje tongue.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll