d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Nešto Me Danas Oće...
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,780
Joined: Oct 1 2005
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 29 2008 04:39pm
Imao sam danas podosta zanimljiv dan. Počinjem u subway-u radit tek za 2tjedna pa otiso ja malo skoknut do sc da vidim dal ima neki job na koji dan da nesto zaradim sa strane budući da mi starci vise nedaju pare.. vec posuđuju haha. I naravno gdje prvo nego na kavicu .. Imao sam 17 kuna.. zadnje pare koje imam tongue.gif Popim si kolicu... ostane mi 5kn i ajd da malo ubacim u poker u kaficu (ako oboris rekord dobiš 100kn) i naravno uleti 5 istih i odmah rekord.. I sad frend i ja razmisljamo dal da se zaletimo malo do casina il... da odemo na jos koju cugu tongue.gif (oboje smo dekintirani) i ajd idemo malo zavrtit smile.gif, i tako mi ubacimo 50kn na rulet i pogodimo par brojeva ovo ono i bili na 300kn, i frajer do nas popizdi i pocne nabijat po rulet stolu i potrga staklo tongue.gif odmah dolazi frajer bla bla zove sefa i zatvaraju casino i isplate nas.. sad mi razmisljamo sto cemo sad.. a znam mogli bi se zaletit do Vlaške malo u kasino tongue.gif
kao svako po 100kn ubacit a ostalih 100kn ostavimo za navecer cugu bla bla, i tako odosmo mi i frend izgubi ubrzo pare, ja se zilavo borim pol sata i uspijem doc do 1400kn i izvadimo mi to i idemo prezadovoljni malo do tresnjevke da vidimo za tetovazu, frend se oce tetovirat. I ajmo mi malo usput.. do hrvatska lutrija casina tongue.gif kod cibone.. I tamo smo bili oko sat vremena bilo puno padova i uspona, samo sam vadio novce i guro nisam ni sam znao kolko sam imao.. Kad došoh doma prebrojim a ono 4700 kuna tongue.gif nije moglo bit u bolje vrijeme... sad je jedini problem neic vise... nisam bas jak karakter^^

This post was edited by tpol on Jan 29 2008 04:40pm
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Jan 29 2008 05:55pm
jebote 4700 kuna pobjedil pa to su vise neg 600 € jojjjjj da mi je sada te pare jojjjjj
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Jan 29 2008 06:16pm
Sta si igra osin ruleta ?

Gaminator, skoljke, knjige, kugle one ???
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jan 29 2008 07:59pm
Jedan moj frend radi kao utjerivač dugova, kaže da mu je najlakše izbit zube čovjeku koji je dužan zbog kocke.

This post was edited by nugard on Jan 29 2008 08:12pm
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jan 30 2008 12:30am
Quote (nugard @ Wed, 30 Jan 2008, 02:59)
Jedan moj frend radi kao utjerivač dugova, kaže da mu je najlakše izbit zube čovjeku koji je dužan zbog kocke.


Jebena škola - dobro pročitaj ovo wink.gif
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Jan 30 2008 02:20am
dux di se oce tetovirat? kod zeleta ili kod roby & senf (ja sam kod roby & senf jeftinije je puno tongue.gif )
Member
Posts: 12,780
Joined: Oct 1 2005
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 30 2008 04:45am
Quote (waYOke @ Wed, 30 Jan 2008, 09:20)
dux di se oce tetovirat? kod zeleta ili kod roby & senf (ja sam kod roby & senf jeftinije je puno tongue.gif )


kod robija tongue.gif canta se oce tetovirat jel

igrao sam rulet i slizzing hot tongue.gif
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Jan 30 2008 04:47am
Quote (tpol @ Wed, 30 Jan 2008, 11:45)
kod robija tongue.gif canta se oce tetovirat jel

igrao sam rulet i slizzing hot tongue.gif


kanta je konj tongue.gif
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Jan 30 2008 04:53am
a kakav motiv si je odabral? ja nebi htel imat tetovazu jer ak se udebelis ili utanjis onda je slika pokvarena chicken.gif
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Jan 30 2008 04:58am
Quote (PalysFort @ Wed, Jan 30 2008, 07:30am)
Jebena škola  - dobro pročitaj ovo wink.gif


osjecam se nenormalno normalan medju vama lol. meni jedino ovaj post ima smisla ohmy.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll