d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Помогнете пичове. > Хелп
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36
Joined: Mar 22 2008
Gold: 1.00
Jun 24 2008 09:23am
След като си смених версията от 1.11б на 1.12 диаблото ми искаше д2 лоадер за 1.12. И него си изтеглих и диаблото тъгна.Обаче като влезна в батъл нет ми изписва The CD key used to install this application was intended for another product.Please reinstall this application using the correct Cd key.Разбрах ,че не съм заредил сд кея с които влизам в диаблото.Да но аз зареждам сд кея си с D2 multi cdkey loadder и тази програмка излезна несъвместима с новия д2 лоадер.Реших да си сваля друга но и тя дава грешка и е несъвместима с д2 лоадера.Ако някои може да ми помогне пишете моля ви.Ако някои може да ми изпрати читав d2 multi cdkey loader за 1.12 може да го направи на d2hacked@abv.bg.Благодаря ви предварително!!!
Go Back To Български Topic List
Add Reply New Topic New Poll