Quote (KrisIsBack @ Fri, 6 Jun 2008, 12:24)
toi nikoga ne e bil s tag lol

a ako pitash men po dobre takia kato nego da ne gi unlockvat 6toto ti ne znae6 cqlata istoriq ...
кой е той и каква му е историята

ако некой иска нека сподели понеже 3 -4 месеца бях спрял д2-то...
PLAGUEwRATH.