d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Честит Рожден Ден Panec
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Jun 4 2008 12:41pm
Честит Рожден Ден .

Пожелавам ти всичко което си пожелаеш !!!
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Jun 4 2008 12:56pm
Quote (KrisIsBack @ Wed, 4 Jun 2008, 19:41)
Честит Рожден Ден .

Пожелавам ти всичко което си пожелаеш !!!


+1 жив и здрав smile.gif
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Jun 4 2008 01:45pm
Честит Рожден ден брато wink.gif
Почерпи се biggrin.gif
Member
Posts: 629
Joined: Jan 21 2006
Gold: 1.00
Jun 4 2008 01:52pm
4estito jiv i draf
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Jun 4 2008 02:01pm
аиде батковата жив и здрав

пожелавам ти повече пари и .....жени

приятно изкарване
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Jun 4 2008 02:01pm
Най-важното че е 18

1. Да внимаваш щото си пълнолетен
2. Успешна и безавариина книжка
3. Приятно купонясване

bier.gif
Member
Posts: 502
Joined: Nov 6 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 4 2008 02:26pm
4rd Panic
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Jun 4 2008 02:27pm
Честит и от мене жив и здрав и да пиеш едно и заради мене и за твое здраве biggrin.gif
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2008 03:31pm
Благодаря на всички wink.gif
Дейба за едно ме е яд , че е Четвъртак ама в Събота ще се разбия biggrin.gif
Member
Posts: 343
Joined: May 24 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 5 2008 12:32am
4RD i vsi4ko nai-hubavo!

This post was edited by Unconquerable on Jun 5 2008 12:32am
Go Back To Български Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll