Да си жив и здрав много любов и щастие и нека твоето желание бъде мое пожелание.
ПП: Да не забравиш пия водка ама не с утеха ,а с кола

+ дебело мезо
/me (music) Now playing: 3. Ilian - Chestit RojdenDen
This post was edited by SvPetar on Apr 13 2008 03:15pm