d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Честит Рожден Plz_dont
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,743
Joined: Nov 14 2006
Gold: 69.07
Apr 13 2008 03:14pm
Да си жив и здрав много любов и щастие и нека твоето желание бъде мое пожелание. bier.gif


ПП: Да не забравиш пия водка ама не с утеха ,а с кола biggrin.gif + дебело мезо


/me (music) Now playing: 3. Ilian - Chestit RojdenDen

This post was edited by SvPetar on Apr 13 2008 03:15pm
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Apr 13 2008 03:40pm
Честит Рожден Ден и да го прекараш както трябва bier.gif
Member
Posts: 6,838
Joined: Nov 8 2007
Gold: 0.00
Apr 13 2008 11:17pm
mersi mersi smile.gif
Member
Posts: 14,336
Joined: May 28 2007
Gold: 4,691.00
Trader: Trusted
Apr 13 2008 11:42pm
Happy Birthday priqtel
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Apr 14 2008 12:14am
Честит рожден ден и днес на даскало да почерпиш biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 23,174
Joined: Jun 21 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 14 2008 02:03am
hb bier.gif
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Apr 14 2008 07:32am
Quote (bewan @ Mon, 14 Apr 2008, 10:03)
hb bier.gif


lol if you are not Bulgarian do not post here !



ЧРД !
bier.gif
Member
Posts: 6,838
Joined: Nov 8 2007
Gold: 0.00
Apr 14 2008 09:18am
Quote (Panec @ Mon, Apr 14 2008, 01:32pm)
lol if you are not Bulgarian do not post here !



ЧРД !
bier.gif


e stiga we brat priqtelka mi e smile.gif

mersi smile.gif
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Apr 14 2008 10:45am
Quote (plz_dont @ Mon, Apr 14 2008, 03:18pm)
e stiga we brat priqtelka mi e smile.gif

mersi smile.gif


Щом ти е приятелка начи е обща biggrin.gif
Member
Posts: 6,838
Joined: Nov 8 2007
Gold: 0.00
Apr 14 2008 12:23pm
Quote (ou7sider @ Mon, Apr 14 2008, 04:45pm)
Щом ти е приятелка начи е обща biggrin.gif


haha tongue.gif em taka da bade xD
Go Back To Български Topic List
Add Reply New Topic New Poll