d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Въпрос > въпрос
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22
Joined: Feb 1 2008
Gold: 4.50
Mar 31 2008 08:23am
Как да си прикачвам снимки кам темата?
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Mar 31 2008 09:29am
Quote (gojimir @ Mon, 31 Mar 2008, 17:23)
Как да си прикачвам снимки кам темата?


Тази тема може да ти помогне wink.gif

Дай надолу на страницата.

This post was edited by 2pac_rulez on Mar 31 2008 09:34am
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Mar 31 2008 10:48am
1.Ами първо трябва да я уплоуднеш примерно с(http://www.imageshack.us/)
2.Трябва като се уплодне картинката да отидеш на (Direct Link)
3.Като го копнеш линка пишеш това в темата на "jsp" icon_pointr.gif [img]Тук слагаш линка и icon_pointr.gif[/img]


ENJOY

This post was edited by SoulKorlic on Mar 31 2008 10:50am
Go Back To Български Topic List
Add Reply New Topic New Poll