d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Слаб национален отбор > :(
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 26 2008 10:51am
парвото полувреме падаме

бати ташака сме

да маха ВЕЛИЗАР и да пуска КАКАЛОВ

This post was edited by BraveAntiBan on Mar 26 2008 10:52am
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Mar 26 2008 10:52am
Quote (BraveAntiBan @ Wed, 26 Mar 2008, 18:51)
парвото полувреме падаме

бати ташака сме


Абсолютно съгласен, просто без коментар. Направо ми иде да се гръмна, понеже отборът ни е толкова слаб sad.gif
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Mar 26 2008 11:08am
Пълни трагедии сме....
Member
Posts: 40,624
Joined: Nov 28 2006
Gold: 200,778.20
Mar 26 2008 11:10am
hmmm...aham biggrin.gif
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Mar 26 2008 11:19am
Аиде 1 на 1 тряя ги обарнем ся wink.gif
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold: 134.00
Mar 26 2008 11:32am
Ма как ги гледате тези смешници бе happy.gif Освен за кинти тия за друго не мислят!
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Mar 26 2008 11:52am
БРАВО, БЪЛГАРИ, ЮНАЦИ!!!

2:1
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 26 2008 11:55am
Quote (Disconnected @ Wed, Mar 26 2008, 05:52pm)
БРАВО, БЪЛГАРИ, ЮНАЦИ!!!

2:1


2-1 добре е за самочуствието
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Mar 26 2008 11:55am
Хехехе добре е в 90-тата минута големи сме трагедии обаче...
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 26 2008 11:56am
Quote (ou7sider @ Wed, Mar 26 2008, 05:55pm)
Хехехе добре е в 90-тата минута големи сме трагедии обаче...


100% си прав.....играта беше трагедия
Go Back To Български Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll