☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Malko Help N Rush Act1hell-act5hell > Nqkoi Shte Pomogne Li Pls
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 268
Replies: 8
Track Topic
Gh0s7
Member
Posts: 1,062
Joined: Jan 5 2008
Gold
:
62.71
#1
Mar 25 2008 11:10pm
nqkoi?
Gh0s7
Member
Posts: 1,062
Joined: Jan 5 2008
Gold
:
62.71
#2
Mar 25 2008 11:19pm
arebe pi4ove nikoi li nqma da helpne
mainabg
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold
:
13,068.00
#3
Mar 25 2008 11:39pm
на ХК ли си бре >??? ако си на СК ладер прави и казвай игра
Не се нерви мислиш ли че има някой по това време освен луди като нас
Tosho
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold
:
244,505.00
Trader:
Mediator
#4
Mar 25 2008 11:42pm
Quote (mainabg @ Wed, Mar 26 2008, 05:39am)
на ХК ли си бре >??? ако си на СК ладер прави и казвай игра
Не се нерви мислиш ли че има някой по това време освен луди като нас
haha aide brq low lvl maina:) nema li rabota za tebe:)
mainabg
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold
:
13,068.00
#5
Mar 25 2008 11:46pm
Quote (BraveAntiBan @ Wed, 26 Mar 2008, 07:42)
haha aide brq low lvl maina:) nema li rabota za tebe:)
тъкмо ще трагвам тошо, но маи няма да мога да стана 99
Tosho
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold
:
244,505.00
Trader:
Mediator
#6
Mar 25 2008 11:52pm
Quote (mainabg @ Wed, Mar 26 2008, 05:46am)
тъкмо ще трагвам тошо, но маи няма да мога да стана 99
e to ve4e nikoi ne igrai ....i v oly nema brta...az li4no ne sam igral neznam ot koga
Gh0s7
Member
Posts: 1,062
Joined: Jan 5 2008
Gold
:
62.71
#7
Mar 26 2008 12:01am
abe uspqh tuka edin patkan da go naviq da mi pomogne free tnx ina4e m4eta
mainabg
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold
:
13,068.00
#8
Mar 26 2008 12:01am
Quote (BraveAntiBan @ Wed, 26 Mar 2008, 07:52)
e to ve4e nikoi ne igrai ....i v oly nema brta...az li4no ne sam igral neznam ot koga
ония де влизаше по разни дуели не са прай ве
Tosho
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold
:
244,505.00
Trader:
Mediator
#9
Mar 26 2008 09:37am
Quote (mainabg @ Wed, Mar 26 2008, 06:01am)
ония де влизаше по разни дуели не са прай ве
ba ,onia den e bil lapeto mai:)
Go Back To
Български
Topic List
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact