d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > някои попадал ли е в такава игра > снимка <<<< :)
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 24 2008 10:42am


на ладдер е smile.gif
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Mar 24 2008 10:44am
huh nice ama tes sa nqkvi otka4eni tipove deto po cql den blaskat sigurno biggrin.gif

ina4e e qko
Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold: 10.95
Mar 24 2008 11:06am
:] luda rabota brave smile.gif
Member
Posts: 1,217
Joined: Jul 10 2005
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 24 2008 11:23am
Бая изгубено време виждам с една дума -> No life at all ^
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 24 2008 11:26am
Quote (OldStyle[SoS] @ Mon, Mar 24 2008, 05:23pm)
Бая изгубено време виждам с една дума -> No life at all ^


почна се smile.gif
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Mar 24 2008 12:13pm
Еми само такива игри искам да виждам smile.gif
познавам 4-ма от тая игра (малко сам назад явно) навремето ги познавах всичките wink.gif
Освен да кажа Поздрави на Алекс за 99 ^^
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold: 134.00
Mar 24 2008 02:37pm
Quote (BraveAntiBan @ Mon, 24 Mar 2008, 18:42)
http://img219.imageshack.us/img219/8955/30652364xi4.jpg
на ладдер е smile.gif


Еееххх, едно време имаше много такива игри и беше весело...ся пълно с комплексари и пишман-тарикати... скука голяма е настанала с детския отбор.
Като беше 100 кинта играта и бехме по 5 човека в канала, беше мир и любов и без този форум....а сега...мизерия и мизерници happy.gif

ша ма извините, ама не важи за всички
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Mar 24 2008 03:36pm
ako ne e napraveno s prochutiq baalbot naposledak gz.nema losho ma na men 94 lvl mi e dostatachen smile.gif
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold: 134.00
Mar 24 2008 03:39pm
Quote (GnDraj @ Mon, 24 Mar 2008, 23:36)
ako ne e napraveno s prochutiq baalbot naposledak gz.nema losho ma na men 94 lvl mi e dostatachen smile.gif


май си се объркал.....тия пичове даже не ползват и мапхак!
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Mar 25 2008 12:47am
Quote (BraveAntiBan @ Mon, Mar 24 2008, 07:26pm)
почна се smile.gif


kfo se po4na biggrin.gif toq pat toq pi4 e super prav biggrin.gif


ti kaf lud 4ovek trqa da si za da naprai6 99 ?
Go Back To Български Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll