Quote (BraveAntiBan @ Mon, 24 Mar 2008, 18:42)
http://img219.imageshack.us/img219/8955/30652364xi4.jpg
на ладдер е

Еееххх, едно време имаше много такива игри и беше весело...ся пълно с комплексари и пишман-тарикати... скука голяма е настанала с детския отбор.
Като беше 100 кинта играта и бехме по 5 човека в канала, беше мир и любов и без този форум....а сега...мизерия и мизерници
ша ма извините, ама не важи за всички