Quote (anarchyi @ Sun, Mar 23 2008, 07:11pm)
Бате нали живея в Овча купел и знам това-онова.
В квартала ми половината на мойта възраст са по отборите - кой в Славия, кой в Беласица, кой в ЦСКА...
Знам какви далавери се въртят и мога да те уверя, че почти всеки мач в България се решава под масата.
Аз затва гледам само Англия и Шампионска лига.
И по случая да добавя: Manchester United - Liverpool 3:0
GLORY GLORY MAN UNITED
saglasen sam s tebe ,,,,,,,
bad for liverpool:(