Quote (asdthuglifedsa @ Sat, 22 Mar 2008, 18:35)
Ех благодаря ви много
А случаино да знаете в europe колко мога да зема в руни?
няям идея просто иди и питай някой който играе там.
by the way името на акаунта ти е много яко
This post was edited by Panec on Mar 22 2008 11:00am