Благодаря за коментарите и за добрите оценки ^
по-касно ще сложа началните снимки ( от които сам почнал) но те са само за парвия и вторя сиг от ляво, другите бакгроунда сам го пражил аз, а снимките на сам ги взел изрязани

Quote (2pac_rulez @ Wed, 19 Mar 2008, 19:16)
Пробвай да направиш нещо добро от играта CRYSIS
Ако ми харесва ще купя

ето опита ми


@ou7sider абе то ми се занимава нали сега се уча всеки опит е от полза

,но нз с толкова малко информация кжо ще успея да измисля + това за сиг 380/120 pix незнам колко хаус парти може да се сабере :S