d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > O6te 1 "typ" Vapros > Kak Sa Igrai Ladder Slasher?
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,176
Joined: Feb 12 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Mar 15 2008 06:32am
Zdr smile.gif hand.gif
Kak sa igrai tva ladder slasher i kva e vazmojnostta da spe4eli6 i kakvo pe4eli6 kakvo gubi6 ...
q mi obqsnete 4e nz ni6to za tova wink.gif
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Mar 15 2008 07:02am
pitai KrisIsBack toi uj go igrae biggrin.gif
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Mar 15 2008 08:11am
отиваш тук и четеш : http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=272
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Mar 15 2008 10:41am
za tova mai ti trqbva fg , a kato gledam ti nqmash ...
Member
Posts: 14,334
Joined: May 28 2007
Gold: 4,091.00
Trader: Trusted
Mar 15 2008 02:48pm
Lesno , pravi6 si geroi i zapo4vash .
Ne e mnogo trudno v na4aloto , no posle 6te ti trqbvat po dobri predmeti koito struvat fg .
Member
Posts: 6,838
Joined: Nov 8 2007
Gold: 0.00
Mar 16 2008 07:44am
tam si pishe mn ima za obesnenie..
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Mar 16 2008 08:33am
Quote (Eye @ Sat, 15 Mar 2008, 22:48)
Lesno , pravi6 si geroi i zapo4vash .
Ne e mnogo trudno v na4aloto , no posle 6te ti trqbvat po dobri predmeti koito struvat fg .


дам , съгласен съм с теб wink.gif

между другото неска ми падна "Dagger" един от най-хубавите в играта cool.gif

This post was edited by Panec on Mar 16 2008 08:33am
Go Back To Български Topic List
Add Reply New Topic New Poll