Quote (Eye @ Sat, 15 Mar 2008, 22:48)
Lesno , pravi6 si geroi i zapo4vash .
Ne e mnogo trudno v na4aloto , no posle 6te ti trqbvat po dobri predmeti koito struvat fg .
дам , съгласен съм с теб

между другото неска ми падна
"Dagger" един от най-хубавите в играта
This post was edited by Panec on Mar 16 2008 08:33am