Quote (cccp_punk @ Tue, 11 Mar 2008, 20:31)
първо и наи важно!!!
за зарибяване трябва хубуу да се захрани мястото къдет смяташ да ловиш риба, захранваш захранваш и оп рибата удря, някои път става и без захранка, на късмет удря направо ше ти счупи пръчката
сбииш закво става на вапрос колега
послеслов: пък някой път по удобно е от магазина отиваш плащаш и си зимаш

..... и ловец съм .....
..... и рибар съм .....

Аз обичам пък , повече рогатия добитък , ама да е някоя млада сърна , та да я стрелям с пушката из гората цяла вечер .