☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> O 20 Hrs For Trade > Need Va6te Offerti :)
Closed
New Topic
New Poll
Views: 235
Replies: 9
Track Topic
Sashko_Bashko
Member
Posts: 1,176
Joined: Feb 12 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 20%
#1
Mar 10 2008 11:31am
EuScL
Realm
Make Offers Here Are The Hr's :
6*bers
3*Lo's
3*Jah's
4*Vex's
4*Ohm's
lonnie
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#2
Mar 10 2008 02:06pm
Моята оферта е да прочетеш следващия ред много внимателно и да зе замислиш върху думичките:
ТОВА НЕ Е Trade Secton.ИМА СИ МЯСТО ОПРЕДЕЛЕНИ ЗА ПРЕДЛАГАНЕ И ТЪРСЕНЕ, ТАКА ЧЕ СПРИ ДА ЦАПАШ ФОРУМА С ГЛУПОСТИТЕ СИ
И за да те улесня максимално ще ти покажа къде да си напишеш офертичката
http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=170
GTX
Banned
Posts: 791
Joined: Mar 4 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#3
Mar 10 2008 02:31pm
+1
Slu6ai ivo
bax t1piq selqnin toq Sa6ko
Tosho
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold
:
244,505.00
Trader:
Mediator
#4
Mar 10 2008 02:35pm
Quote (GTX @ Mon, Mar 10 2008, 08:31pm)
+1
Slu6ai ivo
bax t1piq selqnin toq Sa6ko
abe pi4 ti si tuk ot 10 dena(nema i 10) a ve4e ima6 10%
This post was edited by BraveAntiBan on Mar 10 2008 02:36pm
lonnie
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#5
Mar 10 2008 03:23pm
Той е тук от доста повече от 10 дена, просто има разногласия с админите, относно начина му на трейд
И му се налага да се крие от тях
GTX
Banned
Posts: 791
Joined: Mar 4 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#6
Mar 10 2008 03:37pm
Quote (anarchyi @ Mon, Mar 10 2008, 09:23pm)
Той е тук от доста повече от 10 дена, просто има разногласия с админите, относно начина му на трейд
И му се налага да се крие от тях
ahahahahah
+10000
Kolko dobre se znaem Sladur;)
a za BraveAntiBan 6ta plqkam s patkata po glaata galfon
Kris
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold
:
111.51
#7
Mar 11 2008 03:57am
Quote (GTX @ Mon, Mar 10 2008, 11:37pm)
ahahahahah
+10000
Kolko dobre se znaem Sladur;)
a za BraveAntiBan 6ta plqkam s patkata po glaata galfon
mnogo eba4i stanahte we
Tosho
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold
:
244,505.00
Trader:
Mediator
#8
Mar 11 2008 06:28am
Quote (GTX @ Mon, Mar 10 2008, 09:37pm)
ahahahahah
+10000
Kolko dobre se znaem Sladur;)
a za BraveAntiBan 6ta plqkam s patkata po glaata galfon
reported
plz_dont
Member
Posts: 6,838
Joined: Nov 8 2007
Gold
:
0.00
#9
Mar 11 2008 06:50am
1 fg
ou7sider
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold
:
2,130.26
#10
Mar 11 2008 07:58am
abe nqma kvo da sa sardim te horata ne sa vinovni to si4ko ot gore im idva..
Go Back To
Български
Topic List
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact